Fiber Optik FTTH Aracı Kiti FC-6S Fiber Cleaver ve Optik Güç Metre ile 5 km Görsel Hata Bulucu Tel stripper glasve Optisch

Fiber Optik FTTH Aracı Kiti FC-6S Fiber Cleaver ve Optik Güç Metre ile 5 km Görsel Hata Bulucu Tel stripper glasve Optisch

₺ 55.21
-39 %
₺ 90.51

Ürün figürü

Not : 1. nedeniyle uluslararası hava taşımacılığı izin verilmez tarafından posta yanıcı, patlayıcı, piller ve diğer öğeleri, tüm ürünleri dağıtım pil değil, Ben anlayabiliyorum umuyoruz. 2. Brezilyalı Yerel Gümrük Düzenlemelerine göre, Herhangi Bir mal, Parsel, EMS, Ekspres. Şarj ödemek zorunda 15 BRL/Başına Biletleri Almadan Önce. 3. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle temas kurmaktan çekinmeyin , Biz size hizmet için elimizden geleni yapacağız.  Optik Güç Ölçer Özellikleri :
1. Self kalibrasyon
2. fazla 48 saat sürekli çalışma süresi
3. lineer Ekran (m W) ve Logaritmik ekran (d Bm) aynı ekranda göstermek
4. destek için FC/SC/ST arayüzü ve hızlı anahtarı
5. Auto anahtarı
6. arka mevcutSpecifictions :
1. Test Aralığı : -70 ~ + 3dbm
2. prob Tipi : In Ga As
3. dalga boyu Aralığı : 800 ~ 1700nm
4. standart Dalga Boyu (nn) : 850/980/1300/1310/1490/1550/1625
5. ekran Çözünürlüğü : Lineer Ekran 0.1%; Logaritmik ekran 0.01d Bm
6. çalışma Sıcaklığı (℃) : -20 ~ + 60℃
7. depolama Sıcaklığı (℃) : -25 ~ + 70℃
8. Auto Anahtarı-off Zaman (min) : 10 min
9. pil çalışma süresi : ≥48hrs 10.5 km Görsel Hata Bulucu
11. Size (mm) : 190 X100 X48
12. güç : 3x AA şarj edilebilir lityum pil veya landlines Li-pil (pil dahil değildir)
FC-6 S Fiber Cleaver Şartname :
1. uygulanabilir çıplak tel çapı : 125μm
2. uygulanabilir lif çekirdek sayısı : tek çekirdekli (& phi; 0.25 ve 0.9mm) ~ 12 çekirdek şerit maça telleri ~ 2.5 cilt hattı
3. fiber kesme uzunluğu : 9-16mm (& phi; 0.25), 10-16mm (0.9mm)
4. boyutu : 63*76*63mm5. ağırlık : 380g Miller kelepçe CFS-2 Şartname : 1. bir 250 [mu] m kaplama sıyırma için 125 [mu] m lifler2. The üst 1.98mm açılış dış ceket soymak için kullanılabilir pigtail3. v-şekilli açılış çene üzerinde 140 m bıçak ve açılması için kullanılabilir sıyırma 250 m kaplama 125 m fiber4. çeneler fabrika kalibre, ve hiçbir ayar gerekli5. fiber zarar vermez6. tüm kesme bölümler var hassas mekanik toleranslar sağlamak için bir temiz, düzgün çalışma7. ergonomik göre, sap tasarımı kavrama konfor8. When kullanımda, bıçak kilidi kapalı9.Boyutu : 165mm Fiber Optik Sıyırma Aracı özellikler : Fiber Optik Sıyırma AracıKapsam : 3.1x2.0mm saplama kablo Elyaf çapı : 125μm Sıkı kaplama çapı : 250μm Fiber optik kablo çekirdeği 1-2 Tıraş makinesi gluten can Malzeme : plastik ve metal çekirdek sertleştiriciÇalışma sıcaklığı : -20 ~ + 45* Ayrıca için geçerlidir 2mm, 3mm kapalı ortam kablosu kılıf sıyırma.* Ayarlanabilir bıçak derinliği sağlamak için fiber zarar vermez.


Ürün verisi

Model Numarası:
Normal-05
boyut:
190x100x48mm
Bağlayıcı Tipi:
SC/FC/ST
Test Range:
-70~+3dbm
Type of Detector:
InGaAs
Wavelength Range:
800~1700nm
Standard Wavelength(nm):
850/980/1300/1310/1490/1550/1625
Display Resolution:
Linear indication 0.1%; Logarithmic indication 0.01dBm
Working Temperatur:
-20~+60
Storage Temperature:
-25~+70
Auto Switch-off Time(min):
10min
Battery working time(h):
48hrs
Power:
AA battery *3 or rechargeable lithium battery
Uncertainty:
-5%~+5%
Working wavelength of red light :
650nm
Red power (integration machine series):
1MW 5MW 10MW 20MW 30MW (optional)
Package list:
Optical Power Meter and SC Interface

Kategorideki diğer ürünler

Ücretsiz Kargo Yüksek Performanslı Fiber Optik Tanıtıcı RY3306
  • Yeni

Ücretsiz Kargo Yüksek Performanslı Fiber Optik Tanıtıcı RY3306

168.00 ₺ 154.56

özellikler doğru testi ile Güneşlikkolay değiştirin adaptörlerdüşük güç göstergesiverimli lif tanımlayıcıfiber test 3306 ID Fiber Optik Tanıtıcıhızla iletilen lif yönünü belirlemek ve ekran herhangi bir zarardan olmadan göreli çekirdek güç bükülmüş fiber...

10 Adet/grup, LC/UPC-lc/UPC MM (62.5/125), DX, Dia: 3.0mm, L: 1 M, PVC Ceket, Gri, Zırhlı Çift çekirdekli Kapalı Fiber Optik Patch Cord Jumper
  • Yeni

10 Adet/grup, LC/UPC-lc/UPC MM (62.5/125), DX, Dia: 3.0mm, L: 1 M, PVC Ceket, Gri, Zırhlı Çift çekirdekli Kapalı Fiber Optik Patch Cord Jumper

₺ 68.00

10 Adet / grup, LC / UPClc / UPC MM (62.5 / 125), DX, Dia : 3.0mm, L : 1 M, PVC Ceket, Gri, Zırhlı Çift çekirdekli Kapalı Fiber Optik Patch Cord Jumper MM için, 50 / 125 veya 62.5 / 125, sipariş zaman bir mesaj bırakın Lütfen Metal zırh,güçlü çekme dayanımı! not : uzunluk ve bağlayıcı özelleştirilebilir, pls tırnak için bana temas kurmaktan çekinmeyin. 100% yeni malzemeler ve Taşıyıcı sınıf kalite. kablo Yapısı : < 0.9mm sıkı tampon fiber + Esnek metal boru + Aramid iplik + Dış ceket (PVC, LSZH) > * 2 özellikleri : 1...

1Ch olmadan 720 P AHD için TVI CVI video Fiber Convertver RS485 SM 20 KM
  • Yeni

1Ch olmadan 720 P AHD için TVI CVI video Fiber Convertver RS485 SM 20 KM

₺ 98.00

1 Ch 720 P AHD TVI CVI video Fiber Convertver için genel bakış   Elink HDAHD / HDCVI / HDTVI gelişmiş sıkıştırılmamış HD kompozit video Optik Alıcıverici benimsenmesi ve yüksek hız dijital optik iletim teknolojileri hangi AHD dönüştürmek, HDCVI veya uzun mesafe elde etmek için optik sinyalleri HDTVI kompozit sinyalleri (kadarıyla 120 Km) iletim lifleri aracılığıyla...

Ücretsiz Kargo 10 adet/grup 3.0mm 3 Metre Fiber Optik Patch Cord LC-LC 62.5/125 MM Simplex LC/UPC-LC/UPC fiber optik patch kablosu
  • Yeni

Ücretsiz Kargo 10 adet/grup 3.0mm 3 Metre Fiber Optik Patch Cord LC-LC 62.5/125 MM Simplex LC/UPC-LC/UPC fiber optik patch kablosu

₺ 35.99

ücretsiz Kargo 10 adet / grup 3.0mm 3 Metre Fiber Optik Patch Cord LCLC 62.5 / 125 MM Simplex LC / UPCLC / UPC fiber optik patch kablosu özellikleri : düşük ekleme ve geri yansıma kaybı iyi exchangeability iyi dayanıklılık yüksek sıcaklık kararlılığı standart : Telcordia GR326CORE uygulamalar : CATV; Aktif cihaz sonlandırma; telekomünikasyon ağları; Metro; yerel Alan Ağları; veri işleme ağları; Test ekipmanları; öncül kurulum; geniş Alan Ağları; şartname :   öğeler tek modlu Multimode PC UPC APC 62.5 / 125 50 / 125 50 / 125 10 G ekleme Kaybı < 0.3d B < 0.3d B geri dönüş Kaybı ≥45d B ≥50d B ≥60d B ≥35d B dayanıklılık < 0.1d B tipik değiştirmek, 500 matings çalışma Sıcaklığı 40 ila + 75 40 ila + 75 yüksük Delik Boyutları 125.0 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um 125um, Conectricity : 1≤3um 125.3 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um 127um, Conectricity : 1≤3um 125.5 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um 128um, Conectricity : 1≤3um 126.0 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um LC / UPCLC / UPC62.5 / 125umMMSimplex3.0mm3m fiber optik Patch Kablosu...

In-Line Polarizasyon Duyarsız Izolatör olmadan fiber optik izolatör 1550nm tek Kademeli İzolatör Bağlayıcı
  • Yeni

In-Line Polarizasyon Duyarsız Izolatör olmadan fiber optik izolatör 1550nm tek Kademeli İzolatör Bağlayıcı

₺ 32.00

Konnektörü olmadan tek Kademeli 1550nm fiber optik izolatör özellikler düşük ekleme kaybı izolasyon ters kaybı yüksek Geri Dönüş Kaybı düşük Polarizasyon bağımlı kaybı düşük polarizasyon mod dağılma uygulama Fiber Amplifikatör CATV fiber optik ağ Fiber Optik Bağlantı telekomünikasyon şartname parametreler birim tek Sahne çift Sahne prim bir Sınıf prim bir Sınıf merkez Dalgaboyu nm 1310 / 1550 çalışma Dalgaboyu Aralığı nm λ±15 λ±20 Typ...

KELUSHI HT-200AR Üç kablo kelepçe 10 p 8 p 6 p 4 p kristal kafa basınç sıyırma sıkma pense kesim aracı hızlı kargo
  • Yeni

KELUSHI HT-200AR Üç kablo kelepçe 10 p 8 p 6 p 4 p kristal kafa basınç sıyırma sıkma pense kesim aracı hızlı kargo

₺ 99.75

HT200 AR Üç kablo kelepçe 10 p 8 p 6 p 4 p kristal kafa basınç sıyırma sıkma pense kesim aracı Ödeme Biz sadece Alipay ödeme kabul. Nakliye * Tüm siparişler ödeme tarihinden itibaren 1 iş günü içinde işlenmiş. * Ödeme akım üzerinde emin adres olun. * Teslimat için yeterli süre tanıyın lütfen ve bize ulaşın içinde paketi almazsanız 10 iş gün. Biz herhangi bir gümrük vergisi veya ithalat vergisi sorumlu değildir. Biz ödeme aldıktan sonra OLUMLU GERIBILDIRIM BıRAKACAKTıR...

1080 P HD CVI AHD TVI 1 Kanal Video Fiber Optik Medya dönüştürücüler-1080 p 960 p 720 p CVI AHD Için TVI HD Kameralar CCTV
  • Yeni

1080 P HD CVI AHD TVI 1 Kanal Video Fiber Optik Medya dönüştürücüler-1080 p 960 p 720 p CVI AHD Için TVI HD Kameralar CCTV

72.00 ₺ 64.80

* yeni Geliş * Yüksek Kalite ve Yüksek Performans çok İşlevli Video Optik dönüştürücüler, 1080 P HD CVI için / AHD / TVI Kameralar,tek modu kadar 20 Km   Başarısızlık Arasındaki ortalama Süre (MTBF) : ≥100, 000 saat varsylan gemi tek modlu modeli, çok modlu modeli gerekiyorsa, sipariş sonra mesaj bırakın lütfen...

10 Gtek Fiber Optik Temizleyici Kalem 2.5mm Yüksük ve GBIC Alıcı-verici
  • Yeni

10 Gtek Fiber Optik Temizleyici Kalem 2.5mm Yüksük ve GBIC Alıcı-verici

₺ 39.99

. 10 Gtek Fiber Optik Temizleyici Kalem 2.5mm Yüksük ve GBIC Alıcıverici● FC / SC / ST / E2000 Temizleyici Kalem evrensel 2.5mm● Temizleyici için FC / SC / ST / E2000 Fiber Optik Yama kablosu; Temizleyici için GBIC Alıcıverici● Kolay iterek motion yürütmektedir bağlayıcı ve başlatır temizleyici● 800 + temizlikleri ile tek başına ünitesi● Temizleme mikro lifler yoğun telli ve enkaz ücretsiz Fiber Optik Temizleyici Kalem özel ile çalışmak için Tasarlanmıştır SC, FC, ST, ve E2000 konnektörler, bu enstrüman yüksük uç yüzleri temizler çıkarmadan toz, yağ, ve diğer enkaz nicking veya son yüz.Özellikleri : Kolay iterek motion yürütmektedir bağlayıcı ve başlatır temizleyici Tek kullanımlık 800 + temizlikleri ile birim başına Anti statik reçine Temizleme mikro lifler yoğun telli ve enkaz ücretsiz Uzatılabilir ucu ulaşır gömme konnektörler Temizleme sistemi döner 180 için bir tam süpürme Sesli tıklayın zaman yapan Uygulamaları : FC / SC / ST / E2000 Fiber Optik Yama kablosu ve Adaptörleri GBIC Alıcıverici Iade ve geri Dönüş : 10 GTEK için size hatırlatmak : mal aldıktan sonra, ilk kez ürün görünüm dikkatlice kontrol edin, ürün özellikleri ve makine yapmak testi ve verificate kullanın, herhangi bir sorunuz bulursanız, lütfen hemen temas çevrimiçi hizmet, biz doğrulama sonra sizin için iade veya değiştirme için prosedürleri uygulayın.Garanti : DAC Kabloları (Pasif)3yıl Garanti DAC Kabloları (Aktif)3yıl Garanti AOC Kablo3yıl Garanti Fiber Optik Alıcıverici3yıl Garanti Anahtarı, Konvertörler1yıl Garanti NIC / CNA Kartları1yıl Garanti Optik Sistemi1yıl Garanti Ara kablolar5yıl Garanti Güç Adaptörü0.5Yıl Garanti Tüketici kablosu3ay

4 Çift HTB-GS-03 A/B Gigabit Fiber Optik Medya Dönüştürücü 1000 Mbps Tek Modu Tek Fiber SC Noktası 20 KM Dahili güç kaynağı
  • Yeni

4 Çift HTB-GS-03 A/B Gigabit Fiber Optik Medya Dönüştürücü 1000 Mbps Tek Modu Tek Fiber SC Noktası 20 KM Dahili güç kaynağı

118.00 ₺ 112.10

96.90 / lot 28.20 / piece özellikleri : tek fiber konnektör ve bir UTP konektörü sağlayınIEEE802.3 10 BaseT ile tamamen Uyumludur, IEEE802.3u 100 BaseTX / IEEE802.3ab 100 BaseTX, IEEE802.3z 1000 BaseFX Standart.otomatik algılama yarım / tam dubleks aktarım modu Tx portu içinotomatik müzakere 10 / 100 / 1000 Mbps hızı ve Otomatik MDI / MDIX Tx portu içinanahtarı yapılandırmasını sağlamak yarım / tam dubleks aktarım modu Fx portu içinfiber mesafesi kadar 550 m uzatmak için çok modlu fiber ve tekiçin 10100 km modlu fiber6 Güç için LED ekran, FDX / Col, FX (Link / Act), TEKSAS (Link / Act), FX 1000, TEKSAS 100kolay görünüm LED göstergeleri kolayca monitör ağ etkinlik durumunu sağlar paket İçeriği : 4 Çift Ethernet Dönüştürücü (HTBGS03 A / B)4 * Harici Avrupa standart güç kaynağı4 * Kullanım kılavuzu

10 pcs Fiber optik hızlı konnektör L925B Fiber Optik Hızlı Bağlantı Fiber Optik Mekanik Splice Ücretsiz kargo
  • Yeni

10 pcs Fiber optik hızlı konnektör L925B Fiber Optik Hızlı Bağlantı Fiber Optik Mekanik Splice Ücretsiz kargo

13.00 ₺ 12.35

10 adet / grup Ücretsiz Kargo L925 B Fiber Optik Hızlı Bağlantı için saplama kablo Çıplak Kaynağı Fiber Optik Mekanik SpliceÖzel toptan fiber soğuk alt mekanik soğuk eklem L925b genel türü bağlayıcısız elyaf hızlı soğuk alt L925b soğuk bağlantıÜrün Adı : Fiber optik soğuk altKullanımı : Bağlayıcısız elyaf optik splice yerleştirmeKapsam :  Çapı 0.25mm veya 0.90mm fiberGerekli araçları :  Fiber optik kesici, Miller Tong, kaplama sıyırma cihazı, alkol, cottonetc.Özellikler : 5 / kutu ürünü 100% nesneler fotoğraflandı, aynı tür ve fotoğrafları almasını sağlamak, satın almak için emin lütfen! USB toz geçirmez kapak Hızlı soğutma altCihaz Tipi : Lot (5 adet / grup)Paket Ağırlığı :  0.045 kg (0.10lb.)

CVR-X2-SFP orijinal yeni mühürlü modülü
  • Yeni

CVR-X2-SFP orijinal yeni mühürlü modülü

104.90 ₺ 99.66

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.