Komshine GX37 FTTH Fusion Splicer kiti w/Fiber Cleaver + 1310/1550nm 32/30dB FTTH OTDR + OPM + ekk + görsel hata bulucu/VFL

Komshine GX37 FTTH Fusion Splicer kiti w/Fiber Cleaver + 1310/1550nm 32/30dB FTTH OTDR + OPM + ekk + görsel hata bulucu/VFL

₺ 1769.00

Ürün figürü

Shi Ne optik Fiber OTDR eşit EXFO MAX-715 B, JDSU MTS-2000, MTS-4000, YOKOGAWA AQ7275 OTDR fiyat Komshine GX37 Fusion Splicer kiti w/Cleaver + Komshine QX45 çift dalga boyu 1310/1550nm 32/30d B OTDR + optik güç ölçer + optik ışık kaynağı + görsel hata bulucu
Marka yeni! Tüm öğeleri 1-yıl-garanti ile gel Tüm öğeleri gel tam kalibre  
 
1 : Komshine GX37 FUSION SPLICER kiti içerir : • Komshine GX37 Fusion Splicer • Yüksek hassasiyetli Cleaver entegre hurda Catcher • Yüksek hassasiyetli Fiber Stripper • Pil dahili • AC adaptör/pil şarj cihazı • Güç kablosu • Yedek elektrotlar • Taşıma çantası • Soğutma tepsi • Fusion Splice koruma kollu 100 pcs • 1 yıl garanti
* Dahili evrensel Fiber tutucu hangi Splice olabilir 250μm fiber, 900μm fiber, düz kablo, ve fiber jumper. * Tech1 : 5200 m AH yüksek kapasiteli değiştirilebilir pil verimlilik uzatmak için
Tech2 : 4 motorlar 3 aks hizalama düşük kaybı yapmak
Tech3 : güvenilirlik ve dayanıklılık : Anti-şok, su geçirmez, toz geçirmez Kalibrasyon ile Come belgesi ve Test raporu
1-yıl-garanti ile Come Komshine ile Come KF-52 yeni Fiber Cleaver 100 pcs 60mm Sumitomo ile Come FPS Fusion Splice koruma kollu Özellikleri :
-Bir anahtar otomatik ekleme kaydetmek splice adımları -9 S ekleme ve 30 S ısıtma -300 X büyütme -5.0 ''yüksek çözünürlüklü renkli LCD -5000 ekleme sonuçları depolama -4 motorlar 3 aks hizalama düşük kaybı yapmak -6-yön 30 inç damla geçirmez -4 motorlar 3 aks hizalama sağlamak bir yüksek sınıf performans -Değiştirilebilir evrensel tutucu -SC uyumlu -Marka yeni V oluk tasarımı yapmak için bir daha hızlı ve daha kolay kullanım -5200 m AH yüksek kapasiteli değiştirilebilir pil verimlilik uzatmak için -Güvenilirlik ve dayanıklılık : Anti-şok, su geçirmez, toz geçirmez Şartname : Uygulanabilir lifler SM/MM/DS/NZDS/BIF & UBIF (G.657) Ortalama kaybı 0.02d B (SM)/0.01d B (MM)/0.04d B (DS)/0.04d B (NZDS) /0.02d B (G.657) Geri dönüş kaybı > 60d B Çalışma yöntemleri Otomatik, manuel Tipik ekleme zaman 9 s Tipik ısıtma süresi 28 s Fiber hizalama Çekirdek hizalama/kaplı hizalama Elyaf çapı Kaplama : 80 ~ 150 um/kaplama : 100 ~ 1000 um Kesme uzunluğu 8 ~ 16mm (Fiber çapı : <250um)/16mm (Fiber çapı : 250 ~ 1000um) Büyütme X veya Y : 310 X/X + Y : 155 X Lcd ekran Yüksek performans 3.7 inç. TFT LCD/640x480 çözünürlük Gerilimi testi 2 N Uygulanabilir kollu 60mm/40mm/20mm veya vb. Pil kapasitesi Ortalama : 200 döngüleri (ekleme ve ısıtma) Şarj süresi : 3 saat Pil ömrü döngüsü 300 ~ 500 şarj/deşarj döngüsü Elektrot yaşam döngüsü Tipik 3000 kez Güç Çıkarılabilir pil : 11.


Ürün verisi

Lif Tipi:
Tek Modlu
Ürün Uzunluğu:
1m
Model Numarası:
GX37 Fusion Splicer QX45 OTDR
boyut:
25*25*25CM
Bağlayıcı Tipi:
SC/UPC
Marka Adı:
komshine
Uyumlu:
TP-link
Typical splicing time:
9 seconds
Tube typical heating time:
30 seconds
Monitor:
5.0 inch color LCD monitor
Warranty:
1 Years
Electrode life:
4000 splices
Alignment:
Core-Core & Clad - Clad Alignement
ORIENTEK:
OTDR
Fusion Splicer:
Komshine GX37
Capacity for Battery:
Aadvantages:
Water proof, dust proof

Kategorideki diğer ürünler

KELUSHI HT-200AR Üç kablo kelepçe 10 p 8 p 6 p 4 p kristal kafa basınç sıyırma sıkma pense kesim aracı hızlı kargo
  • Yeni

KELUSHI HT-200AR Üç kablo kelepçe 10 p 8 p 6 p 4 p kristal kafa basınç sıyırma sıkma pense kesim aracı hızlı kargo

₺ 99.75

HT200 AR Üç kablo kelepçe 10 p 8 p 6 p 4 p kristal kafa basınç sıyırma sıkma pense kesim aracı Ödeme Biz sadece Alipay ödeme kabul. Nakliye * Tüm siparişler ödeme tarihinden itibaren 1 iş günü içinde işlenmiş. * Ödeme akım üzerinde emin adres olun. * Teslimat için yeterli süre tanıyın lütfen ve bize ulaşın içinde paketi almazsanız 10 iş gün. Biz herhangi bir gümrük vergisi veya ithalat vergisi sorumlu değildir. Biz ödeme aldıktan sonra OLUMLU GERIBILDIRIM BıRAKACAKTıR...

AN5006-20 için TENCERE için 64 PSTN ses kartı
  • Yeni

AN5006-20 için TENCERE için 64 PSTN ses kartı

300.00 ₺ 165.00

AN500620 için TENCERE için 64 PSTN ses kartı    ödeme yapmadan önce stok onaylamak için lütfen bana ulaşın teşekkürler.  GTGO 8 port GPON OKT hat kartı (8 ile sınıf B + T / R SFP) C320 için Z T EABD $550.00 / adet  ZXA10 C220 OKT Destek EPONABD $2750.00 / adet  ZXA10 F82224 FE24 POTS, GPON, VOIP dahil, yeni mühürlüABD $330.00 / adet  MA5680 T OKT Destek GPON ve EPONABD $3350.00 / adet      ETGO 8 port EPON OKT hat kartı (8 ile SFP) C300 veya C320 için ABD $480.00 / adet  ZXA10 C320 EPON destekler, GPON10 GEPON, XGPON1, NG PON2, P2 P Z T EABD $3100.00 / adet  LTE4302 MBC + EPONOLTPX20 + 1.25 G SFP ModülüABD $40.00 / adet  ZXA10 F8228 FE8 POTS, GPON, VOIP dahil, yeni mühürlüABD $210.00 / adet                            

Ücretsiz kargo Komshine FX37 fusion splicer kiti olarak Orientek T45 fiber Fusion Splicer ile ameliyat masası
  • Yeni

Ücretsiz kargo Komshine FX37 fusion splicer kiti olarak Orientek T45 fiber Fusion Splicer ile ameliyat masası

₺ 1280.00

Çekirdek Hizalama Fusion Splicer Komshine FX37 FTTH Fusion Ekipmanları Fusionadora fusion ekleme makinesi Ana Charateristics 4.3inç yüksek definition kapasitif dokunmatik ekran. 320 kez görüntü magnification, 5mm füzyon yapıştırma için fibers ultrakısa kesme uzunluğu 300 grupları fusion ekleme modları, 100 grupları ısıtma modları USB ve SD kart arabirimleri, udisk otomatik yazılım yükseltme Dahili modüler lityum pil, 330 kez destekler ekleme ve ısıtma. 7 s hızlı fusion ekleme, 18 s yüksek efficient ısıtma...

10 Adet/grup, LC/UPC-lc/UPC MM (62.5/125), DX, Dia: 3.0mm, L: 1 M, PVC Ceket, Gri, Zırhlı Çift çekirdekli Kapalı Fiber Optik Patch Cord Jumper
  • Yeni

10 Adet/grup, LC/UPC-lc/UPC MM (62.5/125), DX, Dia: 3.0mm, L: 1 M, PVC Ceket, Gri, Zırhlı Çift çekirdekli Kapalı Fiber Optik Patch Cord Jumper

₺ 68.00

10 Adet / grup, LC / UPClc / UPC MM (62.5 / 125), DX, Dia : 3.0mm, L : 1 M, PVC Ceket, Gri, Zırhlı Çift çekirdekli Kapalı Fiber Optik Patch Cord Jumper MM için, 50 / 125 veya 62.5 / 125, sipariş zaman bir mesaj bırakın Lütfen Metal zırh,güçlü çekme dayanımı! not : uzunluk ve bağlayıcı özelleştirilebilir, pls tırnak için bana temas kurmaktan çekinmeyin. 100% yeni malzemeler ve Taşıyıcı sınıf kalite. kablo Yapısı : < 0.9mm sıkı tampon fiber + Esnek metal boru + Aramid iplik + Dış ceket (PVC, LSZH) > * 2 özellikleri : 1...

Ücretsiz Kargo 10 adet/grup 3.0mm 3 Metre Fiber Optik Patch Cord LC-LC 62.5/125 MM Simplex LC/UPC-LC/UPC fiber optik patch kablosu
  • Yeni

Ücretsiz Kargo 10 adet/grup 3.0mm 3 Metre Fiber Optik Patch Cord LC-LC 62.5/125 MM Simplex LC/UPC-LC/UPC fiber optik patch kablosu

₺ 35.99

ücretsiz Kargo 10 adet / grup 3.0mm 3 Metre Fiber Optik Patch Cord LCLC 62.5 / 125 MM Simplex LC / UPCLC / UPC fiber optik patch kablosu özellikleri : düşük ekleme ve geri yansıma kaybı iyi exchangeability iyi dayanıklılık yüksek sıcaklık kararlılığı standart : Telcordia GR326CORE uygulamalar : CATV; Aktif cihaz sonlandırma; telekomünikasyon ağları; Metro; yerel Alan Ağları; veri işleme ağları; Test ekipmanları; öncül kurulum; geniş Alan Ağları; şartname :   öğeler tek modlu Multimode PC UPC APC 62.5 / 125 50 / 125 50 / 125 10 G ekleme Kaybı < 0.3d B < 0.3d B geri dönüş Kaybı ≥45d B ≥50d B ≥60d B ≥35d B dayanıklılık < 0.1d B tipik değiştirmek, 500 matings çalışma Sıcaklığı 40 ila + 75 40 ila + 75 yüksük Delik Boyutları 125.0 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um 125um, Conectricity : 1≤3um 125.3 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um 127um, Conectricity : 1≤3um 125.5 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um 128um, Conectricity : 1≤3um 126.0 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um LC / UPCLC / UPC62.5 / 125umMMSimplex3.0mm3m fiber optik Patch Kablosu...

4 Çift HTB-GS-03 A/B Gigabit Fiber Optik Medya Dönüştürücü 1000 Mbps Tek Modu Tek Fiber SC Noktası 20 KM Dahili güç kaynağı
  • Yeni

4 Çift HTB-GS-03 A/B Gigabit Fiber Optik Medya Dönüştürücü 1000 Mbps Tek Modu Tek Fiber SC Noktası 20 KM Dahili güç kaynağı

118.00 ₺ 112.10

96.90 / lot 28.20 / piece özellikleri : tek fiber konnektör ve bir UTP konektörü sağlayınIEEE802.3 10 BaseT ile tamamen Uyumludur, IEEE802.3u 100 BaseTX / IEEE802.3ab 100 BaseTX, IEEE802.3z 1000 BaseFX Standart.otomatik algılama yarım / tam dubleks aktarım modu Tx portu içinotomatik müzakere 10 / 100 / 1000 Mbps hızı ve Otomatik MDI / MDIX Tx portu içinanahtarı yapılandırmasını sağlamak yarım / tam dubleks aktarım modu Fx portu içinfiber mesafesi kadar 550 m uzatmak için çok modlu fiber ve tekiçin 10100 km modlu fiber6 Güç için LED ekran, FDX / Col, FX (Link / Act), TEKSAS (Link / Act), FX 1000, TEKSAS 100kolay görünüm LED göstergeleri kolayca monitör ağ etkinlik durumunu sağlar paket İçeriği : 4 Çift Ethernet Dönüştürücü (HTBGS03 A / B)4 * Harici Avrupa standart güç kaynağı4 * Kullanım kılavuzu

In-Line Polarizasyon Duyarsız Izolatör olmadan fiber optik izolatör 1550nm tek Kademeli İzolatör Bağlayıcı
  • Yeni

In-Line Polarizasyon Duyarsız Izolatör olmadan fiber optik izolatör 1550nm tek Kademeli İzolatör Bağlayıcı

₺ 32.00

Konnektörü olmadan tek Kademeli 1550nm fiber optik izolatör özellikler düşük ekleme kaybı izolasyon ters kaybı yüksek Geri Dönüş Kaybı düşük Polarizasyon bağımlı kaybı düşük polarizasyon mod dağılma uygulama Fiber Amplifikatör CATV fiber optik ağ Fiber Optik Bağlantı telekomünikasyon şartname parametreler birim tek Sahne çift Sahne prim bir Sınıf prim bir Sınıf merkez Dalgaboyu nm 1310 / 1550 çalışma Dalgaboyu Aralığı nm λ±15 λ±20 Typ...

10 pcs Fiber optik hızlı konnektör L925B Fiber Optik Hızlı Bağlantı Fiber Optik Mekanik Splice Ücretsiz kargo
  • Yeni

10 pcs Fiber optik hızlı konnektör L925B Fiber Optik Hızlı Bağlantı Fiber Optik Mekanik Splice Ücretsiz kargo

13.00 ₺ 12.35

10 adet / grup Ücretsiz Kargo L925 B Fiber Optik Hızlı Bağlantı için saplama kablo Çıplak Kaynağı Fiber Optik Mekanik SpliceÖzel toptan fiber soğuk alt mekanik soğuk eklem L925b genel türü bağlayıcısız elyaf hızlı soğuk alt L925b soğuk bağlantıÜrün Adı : Fiber optik soğuk altKullanımı : Bağlayıcısız elyaf optik splice yerleştirmeKapsam :  Çapı 0.25mm veya 0.90mm fiberGerekli araçları :  Fiber optik kesici, Miller Tong, kaplama sıyırma cihazı, alkol, cottonetc.Özellikler : 5 / kutu ürünü 100% nesneler fotoğraflandı, aynı tür ve fotoğrafları almasını sağlamak, satın almak için emin lütfen! USB toz geçirmez kapak Hızlı soğutma altCihaz Tipi : Lot (5 adet / grup)Paket Ağırlığı :  0.045 kg (0.10lb.)

1*9,155 Mb/s Tek Modlu Dubleks ST 25 KM, + 3.3/5 V 1310nm FP, 1*9 FiberOptical modülü Alıcı-verici
  • Yeni

1*9,155 Mb/s Tek Modlu Dubleks ST 25 KM, + 3.3/5 V 1310nm FP, 1*9 FiberOptical modülü Alıcı-verici

₺ 34.00

1*9,155 Mb / s Tek Modlu Dubleks ST 25 KM, + 3.3 / 5 V 1310nm FP, 1*9 Fiber Optical modülü Alıcıverici 155 Mbps 1310nm Tek modlu 0 ~ 20 KM SC 3.3 V 1x9 Alıcıverici özellikleri : yaygın Çalışma Sıcaklığı MQW FP Yapı veya DFB Lazer dubleks SC veya FC konektörü tek + 5 V veya + 3.3 V kaynağı & PECL veya LVPECL arayüzü sınıf 1 Lazer Güvenlik Uyum dalga Lehim Işlemi Uyumlu ITUT G.957 Ile tam Uyumlu / 8 Şartname uygulamalar : ATM SONET / SDH / PDH FDDI hızlı Ethernet fonksiyonu açıklaması : fiber optik alıcıverici teklif bir basit, uygun yoldur arayüzü PCB tek veya çoklu fiber optik kablolar...

Yüksek kaliteli Miller MSAT-5 Gevşek Tampon Tüp Stripper/Orta Açıklıklı Erişim Aracı 0.9mm için 3.0mm Fiber optik Stripper
  • Yeni

Yüksek kaliteli Miller MSAT-5 Gevşek Tampon Tüp Stripper/Orta Açıklıklı Erişim Aracı 0.9mm için 3.0mm Fiber optik Stripper

₺ 90.00

yüksek kaliteli Miller MSAT5 Gevşek Tampon Tüp Stripper / Orta Açıklıklı Erişim Aracı 0.9mm için 3.0mm Fiber optik Stripperücretsiz Kargo genel açıklama MSAT of 5 kablo Miller The MSAT 5 Orta Açıklıklı Erişim Aracı sağlamak için tasarlanmıştır birden tampon tüp boyutları lifleri kolay erişim, tüm hiçbir ayarlamaları ile veya die değiştirir...

1Ch olmadan 720 P AHD için TVI CVI video Fiber Convertver RS485 SM 20 KM
  • Yeni

1Ch olmadan 720 P AHD için TVI CVI video Fiber Convertver RS485 SM 20 KM

₺ 98.00

1 Ch 720 P AHD TVI CVI video Fiber Convertver için genel bakış   Elink HDAHD / HDCVI / HDTVI gelişmiş sıkıştırılmamış HD kompozit video Optik Alıcıverici benimsenmesi ve yüksek hız dijital optik iletim teknolojileri hangi AHD dönüştürmek, HDCVI veya uzun mesafe elde etmek için optik sinyalleri HDTVI kompozit sinyalleri (kadarıyla 120 Km) iletim lifleri aracılığıyla...

Orijinal XFP-10G-10KM TXS-9210-31DCR XFP-10GLR-OC1925R FTM-33X1C-X10G RDO-XF3-G10-10-D
  • Yeni

Orijinal XFP-10G-10KM TXS-9210-31DCR XFP-10GLR-OC1925R FTM-33X1C-X10G RDO-XF3-G10-10-D

128.50 ₺ 122.08

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.          See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı