2x2 tek modlu 1310/1490/1550nm fiber optik çoğaltıcı cihazı ile sc/apc konnektör

2x2 tek modlu 1310/1490/1550nm fiber optik çoğaltıcı cihazı ile sc/apc konnektör

₺ 93.00

Ürün figürü

2x2 tek modlu 1310/1490/1550nm fiber optik çoğaltıcı cihazı ile sc/apc konnektör açıklama sigortalı optik splitter birbirine bağlı iki veya daha fazla optik lifler olduğunu, ve sonra eriyik-sivrilen içinde germe makinesi, gerçek zamanlı izleme bölünmüş oranı değişikliği, zaman yarma oranı gereksinimlerini karşılamak, erimiş sona erdi germe, tek bir sonu tutma optik lifler (cut dinlenme) bir giriş ucu ve diğer ucu olarak çoklu kanal çıkışı olarak kullanılır., Telcordia Sharetop Çoğaltıcı ile uyum GR1209 ve Telcordia GR1221 özellikler küçük Modu Etkisi geniş Passband yüksek Güvenilirlik uygulamalar tekli Haberleşme Sistemleri Fiber Sensör Sistemleri aletleri şartname parametreler birim P bir dalgaboyu nm 1310 & 1490 & 1550 ekleme kaybı 50/50 d B ≤3. 7/3. 7 ≤4. 0/4. 0 60/40 ≤2. 9/4. 8 ≤3. 2/5. 1 70/30 ≤2. 1/6. 2 ≤2. 4/6. 5 80/20 ≤1. 6/8. 2 ≤1. 9/8. 5 90/10 ≤1. 1/11. 8 ≤1. 5/12. 4 yönelme d B ≥40 lif Tipi / tekli fiber üzerinde veya müşteri talep çalışma Sıcaklığı °C -40 ~ + 85 depolama Sıcaklığı °C -40 ~ + 85 paket mm çıplak Fiber : Ø3 X54 0.9mm gevşek tüp Ø3 X60 2mm veya 3mm kablosu 100 X80 X10 not : 1. yukarıdaki özellikler konnektörü olmadan vardır 2. Diğer şartname müşteri istek üzerine yapılabilir Ordring bilgi tipi Port Numarası kaplin Oranı çalışma Dalgaboyu Pigtial Tipi sınıf bağlayıcı Fiber uzunluk SSC WBC DWC TWC 1 = 1 × 2 2 = 2 X2 1 = 10 : 90 2 = 20 : 80 3 = 30 : 70 4 = 40 : 60 5 = 50 : 50 13 = 1310nm 14 = 1490nm 15 = 1550nm 0 = çıplak elyaf 1 = gevşek tüp 2 = 2mm kablosu 3 = 3mm kablosu sınıf P Grade A 0 = yok 1 = FC/PC 2 = FC/APC 3 = SC/PC 4 = SC/APC 5 = LC 6 = diğerleri 05 = 0.5 m 10 = 1.0 m 15 = 1.5 m Zaman resim ve açıklamaları eşleşmiyor, açıklama ve başlık doğru Resim sadece referans için. Ürün açıklaması olarak aynı. Eğer karıştı. Hizmet irtibata geçiniz. Nakliye hakkında1. HAZıRLAMAK SEVKIYAT SÜRESI : Tüm ürünler özelleştirilmiş ürünler, genellikle biz 1-5 gün içinde sevkiyat ayarlayacaktır. Acil eğer, lütfen bize ulaşın.2. FATURA HAKKıNDAEğer ödeme için kaynağı gerekir resmi faturalar sağlayabilir (PI) gümrükleme için ticari faturalar sağlayabilmektedir3. VERGI HAKKıNDAHiçbir özel mesaj, biz mal gerçek değeri ilan edecek, biz herhangi bir gümrük ücreti sorumlu değildir; kendi yerinde gümrük politikası kontrol edin. herhangi bir yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen bize ulaşın.Brezilya Post politikası gerekli tüm parsel gerekir Şarj $3.5 zaman Alıcı parsel aldı. Bu maliyet alıcı tarafından ödenen gerek UYARı : 1.Üzgünüm için biz Yok destek P. O. Kutuları adresi,Doğru adresi için bize mesaj bırakın lütfen sipariş zaman.


Ürün verisi

Lif Tipi:
Tek Modlu
Ürün Uzunluğu:
1m
Model Numarası:
XYT-FBT-2x2
Product name:
Optical coupler
Coupler ratio:
50
Mode:
Single mode
Wavelength:
1310/1490/1550nm
Connector:
SC/FC/LC/ST
Fiber length:
1m
Loose tube:
0.9mm
Package :
Steel tube
Application:
Telecom

Kategorideki diğer ürünler

4 Çift HTB-GS-03 A/B Gigabit Fiber Optik Medya Dönüştürücü 1000 Mbps Tek Modu Tek Fiber SC Noktası 20 KM Dahili güç kaynağı
  • Yeni

4 Çift HTB-GS-03 A/B Gigabit Fiber Optik Medya Dönüştürücü 1000 Mbps Tek Modu Tek Fiber SC Noktası 20 KM Dahili güç kaynağı

118.00 ₺ 112.10

96.90 / lot 28.20 / piece özellikleri : tek fiber konnektör ve bir UTP konektörü sağlayınIEEE802.3 10 BaseT ile tamamen Uyumludur, IEEE802.3u 100 BaseTX / IEEE802.3ab 100 BaseTX, IEEE802.3z 1000 BaseFX Standart.otomatik algılama yarım / tam dubleks aktarım modu Tx portu içinotomatik müzakere 10 / 100 / 1000 Mbps hızı ve Otomatik MDI / MDIX Tx portu içinanahtarı yapılandırmasını sağlamak yarım / tam dubleks aktarım modu Fx portu içinfiber mesafesi kadar 550 m uzatmak için çok modlu fiber ve tekiçin 10100 km modlu fiber6 Güç için LED ekran, FDX / Col, FX (Link / Act), TEKSAS (Link / Act), FX 1000, TEKSAS 100kolay görünüm LED göstergeleri kolayca monitör ağ etkinlik durumunu sağlar paket İçeriği : 4 Çift Ethernet Dönüştürücü (HTBGS03 A / B)4 * Harici Avrupa standart güç kaynağı4 * Kullanım kılavuzu

Ağ Yönlendiriciler Telekom Ekipmanları 1GE EPON ONU/ONT
  • Yeni

Ağ Yönlendiriciler Telekom Ekipmanları 1GE EPON ONU/ONT

₺ 17.00

ağ Yönlendiriciler Telekom Ekipmanları 1 GE EPON ONU / ONT ürün özellikleri : l Uygun IEEE802.3ah standart. l Destek Ethernet hizmet katmanlı 2 anahtarlama ve uplink ve downlink hizmetleri tel hızı iletme. l Destek çerçeve filtreleme ve bastırma. l Destek standart 802.1 Q Vlan fonksiyonu, destek VLAN dönüşüm. l Destek 4094 Vlan (802.1 Q). l Destek Dinamik Bant Genişliği Tahsisi (DBA) işlevi. l Destek Qo S, dahil trafik akış sınıflandırma, öncelik işaretleme, kuyruk anddispatch, trafik şekillendirme ve trafik kontrolü, vb. l Tek ONU 1 LLID kadar destekler. l Destek Igmp gözetimi. l Destek Ethernet portu ratelimit döngü algılama. l Destek elektrik kesintisi alarmı. l Destek güç kaynağı için ve yıldırımdan korunma yıldırımdan korunma için servis noktası. Port özellikleri : l 1 PON portu (1.25 G) l 1 10 / 100 / 1000 M port fiziksel özellikleri : l Güç kaynağı : 12 VDC l Güç tüketimi : 6 W l Sıcaklık : çalışma sıcaklığı : 0 & #65374; 55 & #8451; depolama sıcaklığı : 30 & #65374; 60 & #8451; bağıl nem : 10 & #65374; 90% (yoğuşmasız)

Ücretsiz Kargo Yüksek Performanslı Fiber Optik Tanıtıcı RY3306
  • Yeni

Ücretsiz Kargo Yüksek Performanslı Fiber Optik Tanıtıcı RY3306

168.00 ₺ 154.56

özellikler doğru testi ile Güneşlikkolay değiştirin adaptörlerdüşük güç göstergesiverimli lif tanımlayıcıfiber test 3306 ID Fiber Optik Tanıtıcıhızla iletilen lif yönünü belirlemek ve ekran herhangi bir zarardan olmadan göreli çekirdek güç bükülmüş fiber...

1*9,155 Mb/s Tek Modlu Dubleks ST 25 KM, + 3.3/5 V 1310nm FP, 1*9 FiberOptical modülü Alıcı-verici
  • Yeni

1*9,155 Mb/s Tek Modlu Dubleks ST 25 KM, + 3.3/5 V 1310nm FP, 1*9 FiberOptical modülü Alıcı-verici

₺ 34.00

1*9,155 Mb / s Tek Modlu Dubleks ST 25 KM, + 3.3 / 5 V 1310nm FP, 1*9 Fiber Optical modülü Alıcıverici 155 Mbps 1310nm Tek modlu 0 ~ 20 KM SC 3.3 V 1x9 Alıcıverici özellikleri : yaygın Çalışma Sıcaklığı MQW FP Yapı veya DFB Lazer dubleks SC veya FC konektörü tek + 5 V veya + 3.3 V kaynağı & PECL veya LVPECL arayüzü sınıf 1 Lazer Güvenlik Uyum dalga Lehim Işlemi Uyumlu ITUT G.957 Ile tam Uyumlu / 8 Şartname uygulamalar : ATM SONET / SDH / PDH FDDI hızlı Ethernet fonksiyonu açıklaması : fiber optik alıcıverici teklif bir basit, uygun yoldur arayüzü PCB tek veya çoklu fiber optik kablolar...

1Ch olmadan 720 P AHD için TVI CVI video Fiber Convertver RS485 SM 20 KM
  • Yeni

1Ch olmadan 720 P AHD için TVI CVI video Fiber Convertver RS485 SM 20 KM

₺ 98.00

1 Ch 720 P AHD TVI CVI video Fiber Convertver için genel bakış   Elink HDAHD / HDCVI / HDTVI gelişmiş sıkıştırılmamış HD kompozit video Optik Alıcıverici benimsenmesi ve yüksek hız dijital optik iletim teknolojileri hangi AHD dönüştürmek, HDCVI veya uzun mesafe elde etmek için optik sinyalleri HDTVI kompozit sinyalleri (kadarıyla 120 Km) iletim lifleri aracılığıyla...

Ücretsiz kargo Komshine FX37 fusion splicer kiti olarak Orientek T45 fiber Fusion Splicer ile ameliyat masası
  • Yeni

Ücretsiz kargo Komshine FX37 fusion splicer kiti olarak Orientek T45 fiber Fusion Splicer ile ameliyat masası

₺ 1280.00

Çekirdek Hizalama Fusion Splicer Komshine FX37 FTTH Fusion Ekipmanları Fusionadora fusion ekleme makinesi Ana Charateristics 4.3inç yüksek definition kapasitif dokunmatik ekran. 320 kez görüntü magnification, 5mm füzyon yapıştırma için fibers ultrakısa kesme uzunluğu 300 grupları fusion ekleme modları, 100 grupları ısıtma modları USB ve SD kart arabirimleri, udisk otomatik yazılım yükseltme Dahili modüler lityum pil, 330 kez destekler ekleme ve ısıtma. 7 s hızlı fusion ekleme, 18 s yüksek efficient ısıtma...

In-Line Polarizasyon Duyarsız Izolatör olmadan fiber optik izolatör 1550nm tek Kademeli İzolatör Bağlayıcı
  • Yeni

In-Line Polarizasyon Duyarsız Izolatör olmadan fiber optik izolatör 1550nm tek Kademeli İzolatör Bağlayıcı

₺ 32.00

Konnektörü olmadan tek Kademeli 1550nm fiber optik izolatör özellikler düşük ekleme kaybı izolasyon ters kaybı yüksek Geri Dönüş Kaybı düşük Polarizasyon bağımlı kaybı düşük polarizasyon mod dağılma uygulama Fiber Amplifikatör CATV fiber optik ağ Fiber Optik Bağlantı telekomünikasyon şartname parametreler birim tek Sahne çift Sahne prim bir Sınıf prim bir Sınıf merkez Dalgaboyu nm 1310 / 1550 çalışma Dalgaboyu Aralığı nm λ±15 λ±20 Typ...

Yüksek kaliteli Miller MSAT-5 Gevşek Tampon Tüp Stripper/Orta Açıklıklı Erişim Aracı 0.9mm için 3.0mm Fiber optik Stripper
  • Yeni

Yüksek kaliteli Miller MSAT-5 Gevşek Tampon Tüp Stripper/Orta Açıklıklı Erişim Aracı 0.9mm için 3.0mm Fiber optik Stripper

₺ 90.00

yüksek kaliteli Miller MSAT5 Gevşek Tampon Tüp Stripper / Orta Açıklıklı Erişim Aracı 0.9mm için 3.0mm Fiber optik Stripperücretsiz Kargo genel açıklama MSAT of 5 kablo Miller The MSAT 5 Orta Açıklıklı Erişim Aracı sağlamak için tasarlanmıştır birden tampon tüp boyutları lifleri kolay erişim, tüm hiçbir ayarlamaları ile veya die değiştirir...

Boyuna Açılış Bıçak Boyuna Kılıf Kablo Eğme Fiber Optik Kablo Stripper SI-01
  • Yeni

Boyuna Açılış Bıçak Boyuna Kılıf Kablo Eğme Fiber Optik Kablo Stripper SI-01

₺ 27.88

boyuna Açılış Bıçak Boyuna Kılıf Kablo Eğme Fiber Optik Kablo Stripper SI01 ürün Özellikleri : Online sıyırma alüminyumPolietilen gümrüklü kılıf, çelik zırh dış kılıf ve bir metal takviye üye kılıflı kablo kesici kafa seçimi kaliteli malzemeler, kablo kesmek kılıf daha fazla emek tasarrufu kesici derinliği ayarlanabilir, farklı kalınlığı ile başa çıkabilirim optik kablo kılıf katmanlı benzer ürünleri ile karşılaştırıldığında, daha basit işlem, hızlı ve kullanışlı...

KELUSHI HT-200AR Üç kablo kelepçe 10 p 8 p 6 p 4 p kristal kafa basınç sıyırma sıkma pense kesim aracı hızlı kargo
  • Yeni

KELUSHI HT-200AR Üç kablo kelepçe 10 p 8 p 6 p 4 p kristal kafa basınç sıyırma sıkma pense kesim aracı hızlı kargo

₺ 99.75

HT200 AR Üç kablo kelepçe 10 p 8 p 6 p 4 p kristal kafa basınç sıyırma sıkma pense kesim aracı Ödeme Biz sadece Alipay ödeme kabul. Nakliye * Tüm siparişler ödeme tarihinden itibaren 1 iş günü içinde işlenmiş. * Ödeme akım üzerinde emin adres olun. * Teslimat için yeterli süre tanıyın lütfen ve bize ulaşın içinde paketi almazsanız 10 iş gün. Biz herhangi bir gümrük vergisi veya ithalat vergisi sorumlu değildir. Biz ödeme aldıktan sonra OLUMLU GERIBILDIRIM BıRAKACAKTıR...

Orijinal XFP-10G-10KM TXS-9210-31DCR XFP-10GLR-OC1925R FTM-33X1C-X10G RDO-XF3-G10-10-D
  • Yeni

Orijinal XFP-10G-10KM TXS-9210-31DCR XFP-10GLR-OC1925R FTM-33X1C-X10G RDO-XF3-G10-10-D

128.50 ₺ 122.08

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.          See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı

FB-06C fiber optik ek yeri kılıfı, In-Line kapatma
  • Yeni

FB-06C fiber optik ek yeri kılıfı, In-Line kapatma

₺ 27.00

FB06 C fiber kapatma, InLine kapatma PS : fiyat değil içerdiği splitter Sadece kutu.Bu colsure için uygundurφ7 ~ 18mm kablo Onlar kullanılan bu edebilirsiniz seri, kanal ve doğrudan gömülü uygulama...