KEXINT Fabrika Doğrudan PLC Splitter cihazı SC/APC 1*16 Ekleme/LGX/Kaset tipi Fiber Optik /5 parça

KEXINT Fabrika Doğrudan PLC Splitter cihazı SC/APC 1*16 Ekleme/LGX/Kaset tipi Fiber Optik /5 parça

₺ 81.16
-5 %
₺ 85.43

Ürün figürü

Özellikleri 1). düşük Ekleme Kaybı.
2). düşük PDL.
3). yüksek Geri Dönüş Kaybı.
4). üniforma Güç Yarma.
5).Geniş Çalışma Dalga Boyu : 1260-1650nm
6).Geniş Çalışma Sıcaklığı : -40 °C-85 °C Uygulama 1. Fiber Optik KABLO TV 2. Fiber için ev (FTTH) 3. pasif Optik Ağlar (PON) 4. yerel Alansal Ağları (LAN) 5. Fiber iletişim sistemleri ÖzelliklerÇalışma dalgaboyu aralığı (nm)1260nm-1650nm Port Yapılandırma1x4 1x81x161x321 X64 Max. Ekleme Kaybı (d B) *≤7. 3≤10. 6≤13. 8≤16. 5≤21 Kaybı Tekdüzelik (d B) *≤0. 5≤0. 8≤1. 0≤1. 5≤2. 7 Package Type Müşteri Belirtin PDL (d B) *≤0. 2≤0. 2≤0. 2≤0. 2≤0. 3 Geri dönüş Kaybı (d B) *≥55 Yönelme (d B) *≥60 Depolama Sıcaklığı (°C)-40 ~ 85Çalışma Sıcaklığı (°C)-40 ~ 85 Lif Tipi SMF-28 Bağlayıcı Tipi Müşteri belirtilen Not : Tüm ölçümler vardı oda sıcaklığında yapılır, ve özellikler hariç konnektörler Sipariş Bilgileri PLCSLiman Tipi  Kablo Tipi Lif Uzunluğu Bağlayıcı Tipi Paket TarzıPLC Splitter1*41*81*161*321*642*32 Diğerleri Belirtin0.25mm bağlayıcısız elyafŞerit Fiber Fan-out ile 0.9mm Gevşek Tüp2.0mm Kablo3.0mm Kablo1 metre2 metre3 metre Diğerleri belirtin FC/APCFC/PCSC/APCSC/PCST/UPCLC/APCDiğerleri Belirtin Paslanmaz çelik kollu Plastik Modülü19 ''1 U Raf Montaj Diğerleri Belirtin KEXINT Fabrika Doğrudan PLC Splitter SC/APC 1*16 Ekleme/LGX/Kaset tipi Fiber Optik/ 5 parça


Ürün verisi

Uyumlu:
Huawei,Intel,Tn-Glc,Gezegen,TP-link,Extreme,Supermicro,Moxa,Ericsson,Brocade,Cisco,Aruba,Dökümhane,Ubiquiti,Mikrotik,HP,Enterasys,Zyxel,Trendnet,Netgear,IBM,F5 Ağları,H3C,Avago,Özelleştirilmiş Markalar,Arista,Mellanox,Avaya,Dell,Dell Force10,Hirschmann,Açık Anahtarı,Ciena,Finisar,Ardıç,Linksys,SMC,Müttefik,D -Link
Ürün Uzunluğu:
1.5m
Lif Tipi:
Tek Modlu
Bağlayıcı Tipi:
SC/APC
Model Numarası:
PLC-LGX-1*16-SC/APC
Marka Adı:
KEXINT
Type connector :
SC/APC
Wavelength :
1260nm to 1620nm

Kategorideki diğer ürünler

FB-06C fiber optik ek yeri kılıfı, In-Line kapatma
  • Yeni

FB-06C fiber optik ek yeri kılıfı, In-Line kapatma

₺ 27.00

FB06 C fiber kapatma, InLine kapatma PS : fiyat değil içerdiği splitter Sadece kutu.Bu colsure için uygundurφ7 ~ 18mm kablo Onlar kullanılan bu edebilirsiniz seri, kanal ve doğrudan gömülü uygulama...

Ağ Yönlendiriciler Telekom Ekipmanları 1GE EPON ONU/ONT
  • Yeni

Ağ Yönlendiriciler Telekom Ekipmanları 1GE EPON ONU/ONT

₺ 17.00

ağ Yönlendiriciler Telekom Ekipmanları 1 GE EPON ONU / ONT ürün özellikleri : l Uygun IEEE802.3ah standart. l Destek Ethernet hizmet katmanlı 2 anahtarlama ve uplink ve downlink hizmetleri tel hızı iletme. l Destek çerçeve filtreleme ve bastırma. l Destek standart 802.1 Q Vlan fonksiyonu, destek VLAN dönüşüm. l Destek 4094 Vlan (802.1 Q). l Destek Dinamik Bant Genişliği Tahsisi (DBA) işlevi. l Destek Qo S, dahil trafik akış sınıflandırma, öncelik işaretleme, kuyruk anddispatch, trafik şekillendirme ve trafik kontrolü, vb. l Tek ONU 1 LLID kadar destekler. l Destek Igmp gözetimi. l Destek Ethernet portu ratelimit döngü algılama. l Destek elektrik kesintisi alarmı. l Destek güç kaynağı için ve yıldırımdan korunma yıldırımdan korunma için servis noktası. Port özellikleri : l 1 PON portu (1.25 G) l 1 10 / 100 / 1000 M port fiziksel özellikleri : l Güç kaynağı : 12 VDC l Güç tüketimi : 6 W l Sıcaklık : çalışma sıcaklığı : 0 & #65374; 55 & #8451; depolama sıcaklığı : 30 & #65374; 60 & #8451; bağıl nem : 10 & #65374; 90% (yoğuşmasız)

10 Adet/grup, LC/UPC-lc/UPC MM (62.5/125), DX, Dia: 3.0mm, L: 1 M, PVC Ceket, Gri, Zırhlı Çift çekirdekli Kapalı Fiber Optik Patch Cord Jumper
  • Yeni

10 Adet/grup, LC/UPC-lc/UPC MM (62.5/125), DX, Dia: 3.0mm, L: 1 M, PVC Ceket, Gri, Zırhlı Çift çekirdekli Kapalı Fiber Optik Patch Cord Jumper

₺ 68.00

10 Adet / grup, LC / UPClc / UPC MM (62.5 / 125), DX, Dia : 3.0mm, L : 1 M, PVC Ceket, Gri, Zırhlı Çift çekirdekli Kapalı Fiber Optik Patch Cord Jumper MM için, 50 / 125 veya 62.5 / 125, sipariş zaman bir mesaj bırakın Lütfen Metal zırh,güçlü çekme dayanımı! not : uzunluk ve bağlayıcı özelleştirilebilir, pls tırnak için bana temas kurmaktan çekinmeyin. 100% yeni malzemeler ve Taşıyıcı sınıf kalite. kablo Yapısı : < 0.9mm sıkı tampon fiber + Esnek metal boru + Aramid iplik + Dış ceket (PVC, LSZH) > * 2 özellikleri : 1...

1*9,155 Mb/s Tek Modlu Dubleks ST 25 KM, + 3.3/5 V 1310nm FP, 1*9 FiberOptical modülü Alıcı-verici
  • Yeni

1*9,155 Mb/s Tek Modlu Dubleks ST 25 KM, + 3.3/5 V 1310nm FP, 1*9 FiberOptical modülü Alıcı-verici

₺ 34.00

1*9,155 Mb / s Tek Modlu Dubleks ST 25 KM, + 3.3 / 5 V 1310nm FP, 1*9 Fiber Optical modülü Alıcıverici 155 Mbps 1310nm Tek modlu 0 ~ 20 KM SC 3.3 V 1x9 Alıcıverici özellikleri : yaygın Çalışma Sıcaklığı MQW FP Yapı veya DFB Lazer dubleks SC veya FC konektörü tek + 5 V veya + 3.3 V kaynağı & PECL veya LVPECL arayüzü sınıf 1 Lazer Güvenlik Uyum dalga Lehim Işlemi Uyumlu ITUT G.957 Ile tam Uyumlu / 8 Şartname uygulamalar : ATM SONET / SDH / PDH FDDI hızlı Ethernet fonksiyonu açıklaması : fiber optik alıcıverici teklif bir basit, uygun yoldur arayüzü PCB tek veya çoklu fiber optik kablolar...

4 Çift HTB-GS-03 A/B Gigabit Fiber Optik Medya Dönüştürücü 1000 Mbps Tek Modu Tek Fiber SC Noktası 20 KM Dahili güç kaynağı
  • Yeni

4 Çift HTB-GS-03 A/B Gigabit Fiber Optik Medya Dönüştürücü 1000 Mbps Tek Modu Tek Fiber SC Noktası 20 KM Dahili güç kaynağı

118.00 ₺ 112.10

96.90 / lot 28.20 / piece özellikleri : tek fiber konnektör ve bir UTP konektörü sağlayınIEEE802.3 10 BaseT ile tamamen Uyumludur, IEEE802.3u 100 BaseTX / IEEE802.3ab 100 BaseTX, IEEE802.3z 1000 BaseFX Standart.otomatik algılama yarım / tam dubleks aktarım modu Tx portu içinotomatik müzakere 10 / 100 / 1000 Mbps hızı ve Otomatik MDI / MDIX Tx portu içinanahtarı yapılandırmasını sağlamak yarım / tam dubleks aktarım modu Fx portu içinfiber mesafesi kadar 550 m uzatmak için çok modlu fiber ve tekiçin 10100 km modlu fiber6 Güç için LED ekran, FDX / Col, FX (Link / Act), TEKSAS (Link / Act), FX 1000, TEKSAS 100kolay görünüm LED göstergeleri kolayca monitör ağ etkinlik durumunu sağlar paket İçeriği : 4 Çift Ethernet Dönüştürücü (HTBGS03 A / B)4 * Harici Avrupa standart güç kaynağı4 * Kullanım kılavuzu