Fiber Elektrotlar Optik Fiber YENI Elektrotlar fit için FSM-50S/FSM-60S/FSM-80S/FSM-70S Fusion Splicer

Fiber Elektrotlar Optik Fiber YENI Elektrotlar fit için FSM-50S/FSM-60S/FSM-80S/FSM-70S Fusion Splicer

₺ 9.00
-50 %
₺ 17.99

Ürün figürü

 YENI Elektrotlar için FSM-50 S/FSM-60 S/FSM-80 S/FSM-70 S Füzyon ek
Belirli Ayrıntıları : Elektrotlar için FSM-50 S/FSM-60 S/FSM-80 S/FSM-70 S Fusion Splicer
Ürün Açıklaması : Fiyat için 1 çifti YENI elektrotlar ile uyumlu FSM-50 S/FSM-60 S/FSM-80 S/FSM-70 S Fusion Splicer. Üretici Açıklama : Bizim yedek elektrotlar son sadece sürece orijinal ekipman parçaları onlar yerine ama için yarım fiyat. Her elektrot üretilmiştir aşmak için özellikler Fiber Optik sanayi için gerekli. Her fusion splicer elektrot 100% ayrı ayrı kontrol sağlamak için onlar uygun bizim sıkı toleranslar. Yeni fusion splicer elektrotlar aracılığıyla verimliliği artırmak sınırlayıcı yeniden çalışma.
Eğer gibi olabilir : Fiber Optik El QX45 SM OTDR (500 m kablo kutusu için ücretsiz) Fiber Optik Temizleyici KCC-550/KCC-600 Fiber Optik Mini Tipi Güç Metre ve Işık Kaynağı


Ürün verisi

Lif Tipi:
Tek Modlu
Ürün Uzunluğu:
1m
Model Numarası:
FSM-50S/FSM-60S/FSM-70S
Uyumlu:
Alcatel-lucent
Bağlayıcı Tipi:
Hibrid
Marka Adı:
komshine
boyut:
5*5*5CM
Ship from :
Nanjing, China
Fiber electrodes:
China OEM
Fit for:
Fiber Optic Fusion Splicer Fujikura
Quantity:
Fiber Electrodes

Kategorideki diğer ürünler

1*9,155 Mb/s Tek Modlu Dubleks ST 25 KM, + 3.3/5 V 1310nm FP, 1*9 FiberOptical modülü Alıcı-verici
  • Yeni

1*9,155 Mb/s Tek Modlu Dubleks ST 25 KM, + 3.3/5 V 1310nm FP, 1*9 FiberOptical modülü Alıcı-verici

₺ 34.00

1*9,155 Mb / s Tek Modlu Dubleks ST 25 KM, + 3.3 / 5 V 1310nm FP, 1*9 Fiber Optical modülü Alıcıverici 155 Mbps 1310nm Tek modlu 0 ~ 20 KM SC 3.3 V 1x9 Alıcıverici özellikleri : yaygın Çalışma Sıcaklığı MQW FP Yapı veya DFB Lazer dubleks SC veya FC konektörü tek + 5 V veya + 3.3 V kaynağı & PECL veya LVPECL arayüzü sınıf 1 Lazer Güvenlik Uyum dalga Lehim Işlemi Uyumlu ITUT G.957 Ile tam Uyumlu / 8 Şartname uygulamalar : ATM SONET / SDH / PDH FDDI hızlı Ethernet fonksiyonu açıklaması : fiber optik alıcıverici teklif bir basit, uygun yoldur arayüzü PCB tek veya çoklu fiber optik kablolar...

Ağ Yönlendiriciler Telekom Ekipmanları 1GE EPON ONU/ONT
  • Yeni

Ağ Yönlendiriciler Telekom Ekipmanları 1GE EPON ONU/ONT

₺ 17.00

ağ Yönlendiriciler Telekom Ekipmanları 1 GE EPON ONU / ONT ürün özellikleri : l Uygun IEEE802.3ah standart. l Destek Ethernet hizmet katmanlı 2 anahtarlama ve uplink ve downlink hizmetleri tel hızı iletme. l Destek çerçeve filtreleme ve bastırma. l Destek standart 802.1 Q Vlan fonksiyonu, destek VLAN dönüşüm. l Destek 4094 Vlan (802.1 Q). l Destek Dinamik Bant Genişliği Tahsisi (DBA) işlevi. l Destek Qo S, dahil trafik akış sınıflandırma, öncelik işaretleme, kuyruk anddispatch, trafik şekillendirme ve trafik kontrolü, vb. l Tek ONU 1 LLID kadar destekler. l Destek Igmp gözetimi. l Destek Ethernet portu ratelimit döngü algılama. l Destek elektrik kesintisi alarmı. l Destek güç kaynağı için ve yıldırımdan korunma yıldırımdan korunma için servis noktası. Port özellikleri : l 1 PON portu (1.25 G) l 1 10 / 100 / 1000 M port fiziksel özellikleri : l Güç kaynağı : 12 VDC l Güç tüketimi : 6 W l Sıcaklık : çalışma sıcaklığı : 0 & #65374; 55 & #8451; depolama sıcaklığı : 30 & #65374; 60 & #8451; bağıl nem : 10 & #65374; 90% (yoğuşmasız)

FB-06C fiber optik ek yeri kılıfı, In-Line kapatma
  • Yeni

FB-06C fiber optik ek yeri kılıfı, In-Line kapatma

₺ 27.00

FB06 C fiber kapatma, InLine kapatma PS : fiyat değil içerdiği splitter Sadece kutu.Bu colsure için uygundurφ7 ~ 18mm kablo Onlar kullanılan bu edebilirsiniz seri, kanal ve doğrudan gömülü uygulama...